جوشوا گانس استاد مدیریت استراتژیک در دانشگاه تورنتو است. وی در مجلات اقتصادی آمریکا ، مجله اقتصاد ی ، ژورنال اقتصاد رند ، ژورنال دیدگاه های اقتصادی و موارد دیگر منتشر شده است. وی در این مقاله ، در مورد کتاب اخیر خود ،  انتشارات Scholarly و نیتی های آن صحبت می کند ، که به قدرت بازار ناشران مجله می پردازد. ماهیت انتقادی این موضوع باعث شد که وی برای نخستین بار به انتشار خود نشر بپردازد - تجربه ای که او را از جهات دیگری غافلگیر کرد.

سال گذشته ، من یک کتاب در مورد انتشارات علمی نوشتم که می دانستم به خوبی با مدل های نشر سنتی مطابقت ندارد. این یکی از این کتابها نبود که ادعا کرد که کل سیستم نشر سنتی شکسته شده است و از انتشار ناشران به طور کلی حمایت می کند. در عوض ، کتاب من با نگرانی متمایز و البته مرتبط با آن انگیزه داشت: اینکه در دنیای علمی ، ناشران مجلات از قدرت بازار زیادی برخوردار بودند و دانشگاهیان ، علیرغم بهترین اهداف خود ، اکثراً قادر به انجام کاری در مورد آن نبودند. دانشگاهیان برای تحریم ، تشکیل ژورنال های خود و دولت های لابی گری سعی کرده بودند ، اما قدرت و سود ناشران بزرگ دست کم گرفت.

مسیر نشر سنتی برای من کار کرده است.

تا این سال که نوبت انتشار کتاب بود ، مسیر من همیشه سنتی بوده است. این مسیر پیش فرض بود. هیچ کس تصمیم شما را برای رفتن به نشر سنتی زیر سؤال نبرد و اگر همه چیز بد پیش آمد ، دیگر نیازی نیست خودتان را زیر سؤال ببرید. علاوه بر این ، خود نشر مانند کار سخت احساس می شد: یافتن ویراستاران ، فکر کردن در مورد طراحی جلد ، مقایسه گزینه های توزیع - همه اینها فراتر از حد توانایی های من به نظر می رسید.

با این حال ، هنگامی که کتاب اخیرم را درباره انتشارات علمی به پایان رساندم ، مجبور شدم که مسیر خود نشر را بررسی کنم. می بینید ، ناشران سنتی دقیقاً برای تأمین کتابی که قدرت بازار را زیر سؤال می برد ، کمی تصمیم ندارند. این بدان معنا نیست که آنها به ایده های انتقادی باز نیستند ، بلکه کتاب من در موضوعاتی فرو رفته است که ممکن است در یک پرونده قانون ضد انحصار در آینده خوب نشوند.

سرانجام ، اینطور نبود و من به انتشار خود نگریستم.

هنوز هم ، به هر حال امتحان کردم. من نسخه خطی را برای مطبوعات دانشگاه ارسال کردم اما بازخورد این بود که با تحقیق در علوم کتابخانه مناسب نیست. به طور واضح ، من عمدا علم کتابخانه را در کتاب خود نادیده گرفته بودم ، زیرا احساس کردم بخش اعظم تحقیقات علم کتابخانه نسبت به تحقیقات اقتصاددانان قابل اعتماد نیست.

درست وقتی احساس کردم که گزینه های جایگزین را تمام نمی کنم ، به ریدسی برخورد کردم. من چشم انداز این شرکت را دوست داشتم و این می تواند مرا با افرادی که برای تهیه کتاب خود آماده می کنم در ارتباط با خود قرار دهد. سالها وبلاگ نویسی به من آموخته بود که من یک ویرایشگر کپی وحشتناک هستم ، بنابراین به دنبال کسی بودم که بتواند این کار را به درستی انجام دهد و در نهایت استخدام ویرایشگر نسخه برداری متخصص  دن فاستر را جستجو کردم . یک ماه بعد ، کتاب من ویرایش شد. یک هفته بعد از آن ، آن را منتشر کردم.

در اینجا چند روش از انتشار خود من را غافلگیر کرده است

انتشار سریع است
واقعاً خیلی سریع با انتشار سنتی ، من عادت کرده ام که یک سال قبل از دیدن کتاب خود به چاپ منتظر بمانم - بیش از آنچه که معمولاً برای نوشتن کتاب خود طول می کشید! با انتشار خود ، از همان لحظه ای که خوشحال شدم از نسخه خطی تمام شده ام تا جایی که به عنوان نسخه فیزیکی روی میز من رسید - فقط ده روز از آن گذشته بود. من حتی به یک منبع در کتاب خود مراجعه کردم که دقیقاً در همین ماه منتشر شد که کتاب من چاپ شد. این چیزی است که من به عنوان خروجی به موقع می نامم.

بعد از یک دور آخر ویرایش ، کتاب من طی 10 روز منتشر شد. این چیزی است که من به عنوان خروجی به موقع می نامم.
برای توییت کلیک کنید

خود نشر نسبتاً ساده است
به راحتی می توانم از ویرایش به توزیع خودم بروم. من با آمازون رفتم که یک فروشگاه یک مرحله ای بود که استفاده از آن آسان بود.

خود نشر نباید گران باشد
دریافت نسخه های فیزیکی ارزان است. من به عنوان یک آکادمیک ، بیشتر علاقه دارم که کار خود را منتشر کنم تا درآمد کسب کنم. همیشه ناامید کننده بود که چقدر مجبور شدم برای نسخه های کتاب خودم ، حتی با تخفیف نویسنده ، هزینه کنم. این بار در اطراف ، من نسخه هایی را از عمده فروشی آمازون خریداری کردم ، که در هر نسخه از کتاب تقریباً بیش از 2 دلار بود. با این نرخ ، من می توانم سفارش چند صد! با تهیه نسخه های مناسب برای هزینه ، به من این امکان را داد تا اقدامی را انجام دهم که به حداکثر رساندن تأثیر کتاب من کمک کرد.

"خود نشر به من این آزادی را داده است که مثل گذشته هرگز کار خود را منتشر کنم." 
برای توییت کلیک کنید

خود نشر به شما امکان نوآوری می دهد
من می توانم نوآوری کنم ناشران سنتی از نویسندگان انتظار دارند که یک فهرست برای کتاب خود ایجاد کنند - که می تواند کمی دلهره باشد. برای کتاب خود منتشر شده ، من فهرست نکردم. من آنچه را که این شاخص بود با این جایگزین کردم:

"این قرن بیست و یکم است. لطفا PDF رایگان این کتاب را در joshuagans.com بارگیری کنید و از عملکرد جستجو استفاده کنید. به من اعتماد کنید ، این کار ساده تر خواهد بود."

و همین بود!

خود نشر آزادی بی نظیر به من ارائه داده است و به من اجازه داده است که مثل گذشته هرگز کار خود را منتشر کنم. با این گفته ، فروش من به اندازه آنچه قبلاً با انتشارات سنتی به دست آورده ام نیست. دوباره ، من شروع به کار نکرده ام که هیچ بازاریابی دیگری به جز ارائه نسخه ها نداشته باشم و چند "قانون" را نقض کرده ام - مانند طراحی جلد کتاب خودم. اما این بخشی از زیبایی های انتشارات خود است ، کارهایی را که می کنید انجام دهید. این بار در اطراف من می خواهم در اوقات فراغت کار کنم ، وقتی می خواهم ، کتاب را با نسخه های جدید بروزرسانی کنم و کارها را با یک مجموعه قوانین انجام دهم: خودم.

آیا قسم در کتاب من یک ایده Sh * tty بود؟

نکات حرفه ای: تبدیل وبلاگ خود به کتاب

4 موردی که درباره انتشار کتابهای دانشگاهی من را شگفت زده کرد

، ,کتاب ,های ,یک ,نشر ,کنم ,خود نشر ,کتاب خود ,، من ,من به ,به من

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گروه آموزشی کامپیوتر شهرستان سراوان آرامــم کــن اول ابتدایی رمان ایرانی خرید کتاب و فایل ها آرامش خانواده و کودک ونوجوان کفش پیاده روی حفاظ ویلا زنان وآرایش گروه صنعتی گنجبان