Nate Fakes کاریکاتوریست سندیکایی حرفه ای برای مجله MAD است. اثر وی در سراسر جهان در کارتهای تبریک ، رومه ها ، مجلات ، کتاب ها و مکان های دیگر دیگر منتشر شده است. به عنوان یک کاریکاتوریست برای استخدام و تصویرگر کتاب ، می  توانید مشخصات وی در Reedsy را ببینید.

اگر یک کارتون را اجرا کنید ، بیش از حد ممکن ، متوجه آن خواهید شد. نه ، به من اعتماد کن: احتمالاً خواهی داد. به آخرین باری فکر می کنید که به کارتون توجه نکردید؟ آنها در رسانه های اجتماعی شما ، روی کارت های تبریک ، مجلات و کتاب های "اغلب در همه موارد" ظاهر می شوند. کارتون ها متوجه می شوند و جلوه ای ماندگار از خود به جا می گذارند. امیدوارم که آنها را بخوانید ، بخندید ، و مانند انگشتان پا درد می کنند. (اما بر خلاف انگشت شست ، کارتون می تواند از خنده بیش از حد آسیب برساند.)

وقتی در مورد استفاده از کارتون صحبت می کنم ، اولین چیزی که در پایان مکالمه می شنوم این است که: "وای! قبلاً فکر نمی کردم از کارتون استفاده کنم. وقتی توضیحش می دهید ، همه معنی دارد! "

کارتون ها در بسیاری از رسانه ها خوب کار می کنند و قطعاً کتاب ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. تونی رابینز از آنها در کتابهای شغلی و خودسازی مانند Awaken the Giant Within استفاده می کند . خاطرات جف کینی از سری فیلم های Wimpy Kid از رمان های طبقه متوسط ​​در اطراف تصاویر ساخته شده است. آنها عموماً در انواع خاصی از کتابهای چگونه به عنوان اصلی پایه قرار دارند. خواهید دید که آنها در خاطرات ، کتابهای هدیه ، کتابهای منطقه و . ظاهر می شوند. من می توانم ادامه دهم و ادامه دهم.

با استفاده از کارتون در کتاب خود
تصاویر مانند کارتونها می توانند شگفت آور بر روی کتاب شما باشند ، البته تا زمانی که آنها راه درست را توسعه داده اند.

کاریکاتوریست برای استخدام
نمی دانید چگونه یک فصل را شروع کنید؟ یک حرکت سریع می تواند به عنوان یک راه حل عالی عمل کند و به شما در انتقال موضوعات کمک می کند.

کارتون تخم مرغ شیطان
کتاب آشپزی درست می کنید؟ این کارتون می تواند یک فصل مهم در استفاده از تخم مرغ باشد.

مهمتر از همه ، کارتون ها می توانند به انسانی سازی یک موضوع خشک کمک کنند. اگر می خواهید خوانندگان را بین فصل ها علاقه مند نکنید ، یک کارتون خوب قرار می گیرد و باعث می شود سرعت و یا طنز بسیار ارزشمندی به آن اضافه شود.

ایجاد یک کتاب در مورد رایانه؟ اگر در فصل مربوط به ناامیدی لپ تاپ ها ارائه شود ، کارتونی مانند این می تواند خوب کار کند.

کانال های رسانه های اجتماعی خود را تقویت کنید
اکنون بیش از هر زمان دیگری ، کارتون ها نیز یک دارایی عالی در بازاریابی محسوب می شوند. آنها می توانند شخصیت بسیاری را به وب سایت ، وبلاگ و رسانه های اجتماعی اضافه کنند. مردم "دوست دارند" و آنها را به اشتراک می گذارند. حتی ممکن است کارتونی خوب روی یخچال خود بچسبانند.

مثال خوبی از این کارتونی است که من برای قرن بیست و یکم فاکس و Super Bowl LI ساختم . آنها یک کارتون سفارشی درباره بازی آینده و فناوری جدیدی که گنجانده شده بودند ، می خواستند. پست آنها که کارتون را نشان می داد بیشترین تعداد بازدید را در وبلاگ خود داشته است و "تا به امروز" هنوز هم محبوب ترین پست در همه زمان ها است.

بازیگر جورج تکی بیش از ده ها کارتون من برای کمک به بهبود حضور در رسانه های اجتماعی خود استفاده کرده است. در حال حاضر ، او بیش از 10 میلیون دنبال کننده در فیس بوک دارد. در اینجا نمونه ای از چگونگی اشتراک گذاری یک کارتون توسط ده ها هزار نفر آورده شده است:

جورج تکی کارتونیست

نکته مهم این است: کارتون ها مردم را به صحبت می رساند. اگر کارتون کار خود را به خوبی انجام دهد ، متوجه می شود - و هر کسی که سکوی خود را در آن نمایش داده می شود ، نیز مورد توجه قرار می گیرد.

سایت هایی با کارتون وجود دارد که برای مجوزهایی مانند Cartoonstock و کارتون های کارت گا وجود دارد ، که نام آنها چند است.

کار با کاریکاتوریست-برای استخدام
اگر واقعاً می خواهید کتاب ، وبلاگ ، خبرنامه یا پروژه رسانه های اجتماعی خود را شخصی سازی کنید ، برای ایجاد چیزی منحصر به فرد در نظر بگیرید که یک کاریکاتوریست حرفه ای را استخدام کنید. این یک راه عالی برای تقویت هرگونه انتشار با کارتون های جدید و تازه است. کاریکاتوریست ها می توانند تقریباً هر ایده ای را در پیش بگیرند و با آن فرار کنند. و اگر یک حرفه ای واقعی بدست می آورید ، تقریباً به عنوان تأیید مشهور به این کارتون فکر کنید. آنها از کارهایشان برای کمک به کتاب شما استفاده می کنند. به اندازه مجوز کارتون مقرون به صرفه نیست ، اما کیفیت خاصی را به هر نسخه اضافه می کند.

Costco از کارتون های سفارشی زیر که من با کمپانی من ، BizComics ایجاد کردم ، استفاده کرد تا نشان دهد مردم چقدر از نمونه های رایگان در فروشگاه های عمده فروشی خود لذت می برند. همین مفهوم را می توان در مورد کتاب خود به کار برد.

برای بازگشت به اولین نکته ای که در این پست بیان کردم ، به این سوال پاسخ دهید: آیا کارتون های این پست را خوانده اید؟ فکر کرد

یک عکس ارزش هزار کلمه دارد ، درست است؟ بنابراین ، انگشتان خود را از تایپ کردن جدا کنید و به جای آن یک کارتون امتحان کنید.

آیا قسم در کتاب من یک ایده Sh * tty بود؟

نکات حرفه ای: تبدیل وبلاگ خود به کتاب

4 موردی که درباره انتشار کتابهای دانشگاهی من را شگفت زده کرد

، ,کارتون ,های ,یک ,ها ,کتاب ,خود را ,بیش از ,یک کارتون ,می توانند ,کارتون ها

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گناه شناسی ارایشگر در شرق تهران Alpha-code مهندسی دریا وارثان زمین سلین ماه کیش خدمات رایانه ای و اینترنتی آی تی نت انجام کلیه امور دانشجویی و حسابداری صفحه کانون فرهنگی آموزش واحد پسران رشت مطالب جذاب و جالب تغذیه ای و سلامت