بیشتر نویسندگان منتشر شده در حال حاضر اهمیت طراحی جلد عالی را درک می کنند. هنگامی که نوبت به بازاریابی کتاب آنها می رسد ، طراحی جلد ابزار اصلی فروش آنها ، چهره پروژه آنها و چیزی است که می تواند آنها را به یک استاندارد حرفه ای از نگاه خوانندگان بالا ببرد. اما ، اگر نویسندگان این موضوع را می دانند ، چرا بسیاری از افراد هنوز هم جلد کتاب خود را ایجاد می کنند؟

بیشتر اوقات ، این مورد به منابع کم می شود. کتاب طراحی شده حرفه ای شامل هزینه های هزینه ای است ( اما نه به همان اندازه که ممکن است فکر کنید ) ، و غالباً ، نویسندگان در نهایت از خود می پرسند: آیا یک جلد کتاب حرفه ای در واقع شما را کلیک و فروش بیشتری می کند؟

بارگیری: چک لیست طراحی جلد!
آدرس ایمیل خود را برای منبع طراحی شماره 1 ما وارد کنید.

Enter your email address
تست جلد حرفه ای
برای پاسخ به این سؤال یک بار و برای همیشه ، ما اخیراً آزمایشی را اجرا کردیم ، که در آن نویسندگان خود منتشر شده دعوت شده بودند تا جلد کتاب خود را که توسط یک متخصص باتجربه در زمینه Reedsy طراحی شده است ، دریافت کنند.

چهار عنوان از انواع ژانرها انتخاب شدند و به آزمون A / B وارد شدند: در مدت یک هفته ، برای هر کتاب دو تبلیغ فیس بوک اجرا کردیم. هر دو تبلیغات از هر نظر یکسان بودند - به جز تصویر جلد - و در معرض تقریباً 1000 کاربر از همان مجموعه مخاطبان قرار گرفتند. به این ترتیب ، می فهمید که میزان پوشش مجدد طراحی شده چه میزان در نرخ کلیک یک آگهی تأثیر می گذارد.

به طور متوسط ​​، ما شاهد افزایش 35٪ در بازار فروش کتاب هایی با پوشش حرفه ای بودیم.

این یعنی چی؟ برای هر آزمون ، پوشش طراحی شده حرفه ای دارای نرخ کلیک از طریق آن بود که 12.5-50٪ بالاتر از همتایان غیر حرفه ای آنها بود. بیایید نگاهی گذرا به هرکدام از طراحی های جدید بیندازیم و بگذاریم طراحان ما رویکردهای خود را توضیح دهند.

یک بار عروس -  48٪ کلیک بیشتر

نویسنده: Courtney Hunt 
ژانر: Romance 
Cover جدید ایجاد شده توسط . Caroline Teagle ، یک طراح داخلی در Penguin Random House. 
تبلیغات فیس بوک با هدف: ن؛ 25 تا 64 ساله؛ کسانی که سیسیل آهرن ، جود دوورو یا جولی گاروود را دوست دارند

خلاصه داستان
همیشه یک عروس خانم… و دقیقاً همان جوری است که عروس حرفه ای لورن بنت آن را می خواهد. هنگامی که یک مورد از هویت اشتباه او را در رختخواب عکاس کایل فرود می آورد ، می یابد که با یک عاشقانه متولد شده وارد نبرد اراده ها می شود.

طراحی مجدد

(طراحی: کارولین Teagle)

کارولین Teagle به نویسنده گفت: "من سعی کردم تصاویری را انتخاب کنم که احساس شخصیتی داشته باشد و جهت داستانی ن را نرمتر و نرم تر کند." "من می خواستم چیزی پاک و تازه برای پالت رنگ و تایپوگرافی."

کارولین در حالی که در کنار مفهوم اصلی جلد خود بود - عروسهایی که دسته هایی از آن را نگه می دارند - تصویری با تراز سفیدی بهبود یافته را انتخاب کرد و کنتراست بیشتری از رنگ ها ایجاد کرد. وی سپس توجه خود را به تایپوگرافی تغییر داد.

"من احساس می کنم که حروف عروسی از نوع دعوت اسکریپت نسبتاً کلیشه ای هستند ، و وقتی عروس در عنوان است و تصویر بلافاصله از عروسی علامت می زند ، کاملاً ضروری نیست."

در طراحی نهایی خود ، کارولین از یک فونت ساده sans serif برای عنوان و نام نویسنده استفاده می کند و اطمینان حاصل کرد که ورود به سیستم از بین نمی رود - بهبود خوانایی وقتی به یک تصویر کوچک کاهش می یابد.

نکات یادگیری

از روند ژانرها به نفع خود استفاده کنید و در عین حال از کلیشه ها خودداری کنید.
تصاویر با کنتراست روشن تر و بالاتر می توانند به صورت جلوه های کوچک به ظاهر شما کمک کنند.
یکبار عروس را در آمازون بخرید

پاسخ به گرد و غبار - 53٪ کلیک بیشتر

نویسنده: Richard Risemberg 
ژانر: Mystery & Thriller 
پوشش جدید ایجاد شده توسط… مارک توماس ، طراح با استعداد چند نظم و مستقر در و ، انگلستان. 
تبلیغات فیس بوک با هدف: همه جنس ها ، 25 تا 60 ساله ، که دوست دارند والتر موسلی ، جیمز الروی ، ریموند چندلر یا مایکل کانلی

خلاصه داستان
1978: هنوز موج صافی هنوز در مرکز شهر لس آنجلس شکسته نشده است. وقتی دوستش او را به دنبال یافتن دوست دختر مفقود شده می اندازد ، پیکان مستقیم لنی استراسر با اکراه موافق است. تلاش او او را به سمت جنگل های دلهره آور و پانک های کنار رودخانه لس آنجلس می برد - و به دنیایی از ابهام اخلاقی تبدیل می کند که زندگی لنی را به روش هایی که هرگز در خواب نمی بیند تغییر می دهد.

طراحی مجدد

(طراحی: مارک توماس)

پس از بررسی پوشش موجود ریچارد ، مارک توماس ، طراح Reedsy ، برای اولین بار به بزرگترین مشکل خود پرداخت: "مسئله فوری که به نظر می رسید آن را عقب نگه می دارد ، به معنای واقعی کلمه یکی از دیدنی ها بود: این جلد خیلی تاریک بود!"

وی گفت: "من با نویسنده با تلفن صحبت کردم تا درباره کتاب بحث کنم و از داستان و لحنی که او می خواست این پوشش را تنظیم کند ، احساس کردم. معلوم می شود که ریچارد یک عکاس ژورنالیست با استعداد است که به من اجازه دسترسی به تعدادی از عکسهای او از LA را داد. "

در حالی که کاملاً با تنظیم کتاب کاملاً معاصر نبود ، مارک با استفاده از یکی از عکسهای نویسنده به این نتیجه رسید که احساس می کند طعم و مزه ای از جنبه صنعتی صنعتی لس آنجلس را فراهم می کند. مارک با حفظ مفهوم تک رنگ نویسنده ، پوشش را درخشان تر می کند ، در حالی که احساس رکود و خراب را حفظ می کند.

مارک به ما گفت: "یک تغییر بسیار نسبتاً مهم دیگر ایجاد نام ریچارد با افزایش اندازه و برجستگی بیشتر در جبهه تأثیر پذیر است." "جلد نهایی تعدادی جعبه را نشان می دهد: یک نام تجاری جسورانه تر ، استفاده انتخابی از عکس از یک تصویر نه و نامناسب نه از عنوان کتاب."

نکات یادگیری

اطمینان حاصل کنید که پوشش شما به اندازه کافی روشن است. اگر در تلاش برای خواندن عنوان هستید ، این یک پرچم قرمز است.
در نظر بگیرید نام نویسنده را به عنوان یک برند در نظر بگیرید.
برای خنک شدن ، نیازی به پوشش آن نیست.
پاسخ گرد و غبار را در آمازون بخرید

یک مسلمان چه می گوید؟ - 12.5٪ کلیک بیشتر

ژانر: غیر داستانی 
نویسنده: احمد لفی راشد 
جلد جدید ایجاد شده توسط… استوارت ویلیامز ، یک طراح پرکار و التقاطی جلد های مختلف از کتاب های آشپزی و رمان ها گرفته تا مجموعه فیلمنامه های ساخته مستقل جان واترز. 
تبلیغات فیس بوک با هدف:  همه جنس ها ، از 25 تا 60 سال ، که دوست دارند کلام ، نقد مذهبی یا مسیحیت

خلاصه داستان
"بسیاری از کتاب ها هستند که اسلام را آموزش می دهند ، آن را موعظه می کنند ، آن را نقد می کنند یا آن را به صورت دانشگاهی توضیح می دهند. این کتاب متفاوت است. این کتاب تلفیقی از متن های مکالمه واقعی است ، و نشان دهنده این است که هر روز مردم سؤال می کنند و پاسخ های مستقیم در مورد اسلام می گیرند. "

طراحی مجدد

(طراحی: استوارت ویلیامز)

استوارت ویلیامز ، طراح پوشش با ارتباط از طریق بستر پیام رسانی Reedsy ، توانست هدف نویسنده را برای این کتاب کشف کند: صحبت با آمریکایی های غیر مسلمان و برطرف کردن تصورات غلط درباره ایمان اسلامی. با در نظر گرفتن مخاطب هدف ، استوارت چندین مفهوم را در راستای عناوین غیر داستانی معاصر ارائه داد.

ویلیامز گفت: "من می خواستم کتاب برای کسانی که در غیر این صورت می توانند با مباحثی در مورد اسلام کنار بگذارند ، باشد." با توجه به لحن ی معاصر ، این کار آسان نبود. هنگام برخورد با موضوعات ی و یا به طور بالقوه داغ ، من سعی می کنم اطمینان حاصل کنم که موضوع را می فهمم ، یا حداقل قبل از توسعه تصاویر تحقیق می کنم. "

"بالاتر از همه ، این پوشش باید ترکیبی از چیزها باشد: ملایم و دعوت کننده ، دانشمند اما قابل دسترسی."

با استفاده از رنگ ها و نمادهای مرتبط با اسلام ، استوارت روی طرح نهایی فرود آمد که اجازه داد عنوان کتاب برای خودش صحبت کند. در تست آگهی فیس بوک ، مخاطب بسیار مهم بود که بتواند آن زیرنویس را بخواند.

نکات یادگیری

نه تنها در مورد محتوای کتاب تحقیق کنید و بفهمید بلکه انواع کتابهایی که مخاطبان مورد نظر شما به آن جلب می شود ، می شوند.
اگر می خواهید مخاطب آنچه را که روی جلد شماست ، بخواند ، مطمئن شوید که به اندازه کافی بزرگ است.
آنچه را که یک مسلمان می گوید به صورت رایگان در آمازون بارگیری کنید

آتش درون - 28٪ کلیک بیشتر

نویسنده: Katherine Heason 
ژانر: بزرگسالان جوان ، فانتزی 
پوشش جدید ایجاد شده توسط… Chuck Regan ، تصویرگر و طراح با پیشینه گسترده در تبلیغات. 
تبلیغات فیس بوک با هدف: ن ، 16 تا 35 ساله ، که دوست دارند کامی گارسیا ، سوزان کالینز ، ورونیکا راث یا کاساندرا کلر

خلاصه داستان
هفده ساله لیلیت فقط یک دختر معمولی است که در یک شهر ساحلی ساکت زندگی می کند. تمام آنچه او باید نگرانش باشد امتحانات قریب الوقوع او و زندگی عاشقانه غیر وجود او است. هنگامی که گذشته خود را با حال و هوای گذشته خود جلب کرد ، او به دنیای جادوگری فرو می رود که می بیند او به طور ناامیدی برای زندگی خود و روح تازه نفسش می جنگد.

طراحی مجدد

(طراحی: چاک رگان)

پیش از شروع کار روی جلد جدید ، نویسنده کاترین هایسون به ریدسی توضیحی کوتاه از شخصیت اصلی خود داد. "نام او لیلیت است ، به معنی" فرشته تاریک "- او مطمئناً تاریکی در او دارد. چشمان او سبز روشن ، یکدست و درخشان است ، که به قدرتهای او پیوند می خورد. او در سواحل انگلیس زندگی می کند ، جایی که سرد است و باد زیادی وجود دارد. "

چاک رگان ، طراح ، اظهار داشت: "من بلافاصله یک نوجوان با ظاهر سلتی را تصویر کردم." وی گفت: "نزدیکی جسورانه و صمیمی دختری که انرژی خود را دور خودش می چرخاند. جستجوی عکس سهام من را به مسابقات منطقی محدود کردم و عکسی را پیدا کردم که نویسنده گفت عالی است. رونق! شعبده بازی."

چاک توانست با دستکاری تصویر سهام دختر ، رشته های سست و مویی را اضافه کند تا چهره باد رفته شخصیت و هاله جادویی را نشان دهد.

کاترین در توضیح بهترین راه برای نشان دادن نوع جادویی که در داستان به تصویر کشیده شده است - لطیف و شدید ، با پیامدهای خطرات پنهان کمک کرد. شعله های موجود در متن عنوان نیز پیشنهاد او بود ، و لایه دیگری از انرژی را به آن اضافه کرد. "

به طور کلی ، طراحی مجدد چاک بسیار کمتر رمزنگاری از اصل است ، به این ترتیب که کمی درباره کتاب می گوید. از روی جلد ، خواننده می تواند تشخیص دهد که شخصیت اصلی آن زن جوانی است ، ممکن است جادوگری درگیر شود و احتمالاً متعلق به ژانر Young Adult است : همه چیزهایی که خوانندگان خواهان دانستن آنها هستند.

نقطه یادگیری

پوشش ها باید چیزی راجع به کتاب ارتباط برقرار کنند ، خواه آن شخصیت ، لحن یا ژانر باشد.
Th e Fire Within را در آمازون بخرید

چرا پوشش های حرفه ای اهمیت دارند؟
یک پوشش موثر باعث می شود که خوانندگان مربوطه به تبلیغات شما پاسخ دهند و به صفحه آمازون خود بروند. پس از آنجا ، طراحی به تن و محتوای کتاب شما ارتباط می یابد و خوانندگان بیشتری (از حق) را برای خرید یا بارگیری آن دریافت می کند. این به نوبه خود ، شانس بررسی های مثبت و رتبه بندی های شما را بهبود می بخشد ، که باعث می شود رتبه های آمازون به شما ارسال شود ، به کتاب شما دید بیشتری می دهد و منجر به بارگیری های بیشتر نیز می شود. بیشتر از بسیاری از بازارها ، خود نشر از اثر گلوله برفی به شدت سود می برد.

و ما حتی نتوانسته ایم چگونگی استفاده از پوشش شما برای آهنرباهای خواننده  و کمپین های جمع آوری جمعیت را مورد بررسی قرار دهیم !

برای دیدن بیشتر در مورد پتانسیل بازاریابی کتاب خود ، به بازار Reedsy بروید و از بیش از 200 طراح کتاب با تجربه و تجربه تقریباً در هر ژانر قابل تصور ، درخواست رایگان نقل قول کنید.

برای دوره رایگان بازاریابی آنلاین ما ثبت نام کنید و یاد بگیرید که چگونه از تبلیغات فیس بوک برای بازاریابی کتاب های خود استفاده کنید.

آیا قسم در کتاب من یک ایده Sh * tty بود؟

نکات حرفه ای: تبدیل وبلاگ خود به کتاب

4 موردی که درباره انتشار کتابهای دانشگاهی من را شگفت زده کرد

، ,یک ,کتاب ,های ,طراحی ,جلد ,حرفه ای ,را به ,می کند ,می شود ,خود را ,کلیک بیشتر نویسنده

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رفلکس های اسیدی ذهن یک بشر ساربوک پایگاه مقاومت بسیج شهید کیانی بلاگ امین فلاحان ریاضیات شرکت تایپ لاتکس تایپ ورد و ترجمه ترجمه تخصصی دانپرو کم نمک بلبرینگ وبلاگ بچه های تهران Hanami 花見